21 Eylül 2012 Cuma

Yürüyen Ölüler Romanı Çıktı!

Yürüyen Ölüler Romanı
Yürüyen Ölüler Romanı
İlk olarak Çizgi Roman serisi yayınlanan, daha sonra da dizisiyle olay yaratan The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) ‘in şimdi de romanı çıktı!
Çizgi roman serisinin yaratıcısı ve dizinin yapımcılarından olan Robert Kirkman ile Jay Bonansigna tarafından yazılan kitap Türkçe’ye Arunas Yayıncılık‘tan Hanife Kılıç tarafından çevrildi.
456 sayfalık bu fantastik roman, Yürüyen Ölüler dünyasının en gözde karakterlerini, en ince ayrıntılarına kadar bize sunuyor.
“Her şey dönüşümle başlamıştı. Bildikleri o eski dünya yok olmuş, küllerinden dev ölü kentler doğmuştu. Tüm sevdikleri tek tek dönüşüyor, her geçen gün içlerinden birileri yürüyen ölüler kervanına katılıyordu. Bu yeni ve acımasız dünyada hayatta kalabilmek, âşık olabilmek mümkün müydü?
Bu dünyada artık korkuya, ümitsizliğe, sevgiye yer yoktu! Zombilerle savaşmaktan bitap düşen Philip Blake, duyguların şimdiki yerini, yani yersizliğini anladı. Eski dünyanın yıkıntıları ve ölüleri arasında canlı kalabilmeyi başarmak yalnızca bir şarta bağlıydı: duygusuzlaşarak o ölülerden biri olmak!”
“Serinin hayranları için müthiş bir haber! Ama dikkatli olun, çünkü Kirkman’ın zombi hikâyelerinin tadını bir kez alan, bir daha bırakamaz!” — The Ossuary
Kitabı hemen hemen tüm kitapçılarda bulabilir ve internette D&R, idefix gibi tanınmış online mağazalardan edinebilirsiniz. Romanın şuan ki fiyatı 13-15 TL arasında değişmekte. Kitabı okumaya başladıysanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder